Statistika apie WordPress

Statistika apie WordPress

Statistika apie WordPress „WP 3.3“, kuris buvo išleistas 2011 m. Gruodžio 12 d., Buvo atsisiųsta daugiau nei 12 milijonų kartų. Tai yra 105 263 kartus per dieną.

Daugiau nei 72 milijonai svetainių pasaulyje veikia su „WP“. Tai, be abejo, yra apie 16% visų esamų svetainių šiandien.

Indoneziečiai yra aktyviausi „WordPress.com“ projekto dalyviai. Jie užima 8 vietą pagal populiarumą šioje šalyje. Palyginimui – JAV – 21 vieta, JK – 18 vieta.

„WP“ užima 53,8% CMS rinkos. Artimiausias konkurentas yra „Joomla“, kuris yra antroje vietoje, tik 9,2 proc. Trečioje vietoje yra „Drupal“, ji užima 6,7% rinkos.

„WP“ išversta į 73 kalbas.Tai savanoriškai daro vartotojai iš įvairių pasaulio šalių.

„WP“ papildinių saugykla turi 19 017 papildinius, kurie iš viso buvo atsisiųsti 285 milijonus kartų. Tai yra maždaug kartą kiekvienam JAV gyventojui.

Anot Elance.com, vienos iš didžiausių laisvai samdomų biržų pasaulyje, 2011 m. – „WordPress“ kūrėjai yra antroje vietoje pagal paklausą, po PHP programuotojų. Nors apskritai jie taip pat dirba su PHP.

„WP“ variklyje per dieną sukuriama apie 40 tūkstančių naujų svetainių. Taip, taip – per dieną jūs teisingai perskaitėte. Plėtros mastas yra labai įspūdingas. Be to, šis skaičius auga kiekvieną dieną.

Keista, bet komanda, kurianti „WordPress.com“, šiuo metu sudaro tik 102 žmonės.

Statistika apie WordPress

Internetiniai dienoraščiai egzistuoja nuo 90-ųjų pabaigos, tačiau tik 2000-ųjų pradžioje jie pradėjo vystytis.

Šis interneto svetainių kūrimo įrankis vystėsi taip greitai ir tapo toks didelis, kad negalime atsistebėti:

Koks procentas „WordPress“ svetainių 2019 m. ?

Paprastas atsakymas bus „daugiau nei 30%“, tačiau pirmiausia šiek tiek atsipūskime ir apsvarstykime situaciją.

„WordPress“ buvo paleista 2003 m. Kaip viena iš daugelio tinklaraščių kūrimo įrankių. Programos pobūdis ir architektūra leido kiekvienam prisidėti prie jos tobulinimo. Tai leido WP greitai pranokti savo pradinę paskirtį. Nors tinklaraštininkai vis dar yra pagrindinė „WP“ auditorija, jų didžiulė galia verčia didžiuosius prekės ženklus, tokius kaip „Sony“, „Walt Disney“, MTV, BBC ir „New Yorker“, pasikliauti WP paslaugomis.

Statistika apie WordPress
Statistika apie WordPress

2019 m. „WordPress“ statistika yra gana nuostabi:

14,7% iš 100 populiariausių svetainių yra pagrįstos WP

Kasdien sukuriama daugiau nei 500 naujų svetainių, naudojant nemokamą versiją „WordPress.org“

Kiekvieną sekundę pasirodo 17 naujų tinklaraščio įrašų

Kad ir kaip neįprastai tai skambėtų, WP visą savo sėkmę skolinga aktyviajai ir ištikimai bendruomenei, o ne vienam toliaregiškam generaliniam direktoriui. Tiesą sakant, „WordPress.org“ net neturi generalinio direktoriaus – projektą visiškai valdo savanoriai visame pasaulyje.

„WordCamp“ duomenimis, šiuo metu „WP“ naudoja daugiau nei 75 milijonai svetainių.

Taip, tai nėra rašybos klaida, skaičius 75 su šešiais nuliais.

Sparčiai augant, turėtume tikėtis, kad per ateinančius kelerius metus visame pasaulyje vartojimas WP tik kils.

Naujausia stabili „WP“ versija buvo išleista 2019 m. Vasario 21 d. Ir per mažiau nei mėnesį jau surinko daugiau nei 8 milijonus atsisiuntimų.

Dabar mes nustatėme, kad WP yra labai naudinga ir mėgstama dėl priežasties. Todėl prieš nustatant, kuri visų svetainių visame pasaulyje veikia naudojant „WordPress“, pirmiausia pažiūrėkime, kas laimi populiarumo konkursą tarp interneto sprendimų.

„WordPress“ yra turinio valdymo sistema (arba trumpai – CMS).

Statistika apie WordPress

CMS platformos apima platų programinės įrangos priemonių pasirinkimą, turinčias vieną bendrą bruožą – jos siekia, kad svetainių kūrimas būtų paprastas ir prieinamas kiekvienam. Šia prasme WP turi keletą žymių konkurentų – „Joomla“, „Drupal“, „Magento“ ir „Shopify“.

WordPress“ sugeba užimti liūto dalį rinkoje. Šis įrankis užima 59,7% programinės įrangos sukurtų svetainių ir septynerius metus iš eilės teisėtai laimi „populiariausios CMS“ titulą. Artimiausias jų konkurentas Joomla yra antroje vietoje su 6,7 proc.

Remiantis skaičiais, tai neatrodo kaip konkurencija, ar ne?

„WP“ yra gana daug savo lygoje. Tai daugiausia lemia tai, kad WP yra šveicarų žiniatinklio kūrėjų peilis, o konkuruojantys sprendimai nori sutelkti dėmesį į vieną tikslą. Atvirojo kodo prigimtis ir įskiepių architektūra leidžia kūrėjams atlikti paprastą diegimą ir paversti jį internetine parduotuve, nuotraukų galerija, naujienų svetaine ar dar kuo tik galite įsivaizduoti.

WordPress populiarumo paslaptys.

Pagrindinė priežastis, kodėl kūrėjai ir lankytojai „WP“ laiko tokią patrauklią, yra didelis CMS universalumas. Be jokios abejonės, ankstesnioji darbo grupė griežtai orientuojasi į internetinių dienoraščių kūrimą. Jame yra keletas žinomiausių ir patraukliausių internetinių parduotuvių, verslo puslapių, naujienų žurnalų ir vyriausybinių agentūrų.

„WP“, be kitų pasiekimų, suvaidino reikšmingą vaidmenį plėtojant internetinius pardavimus. Jų „WooCommerce“ papildinys palaiko beveik 30% internetinių parduotuvių ir pasiekė daugiau nei 50 milijonų atsisiuntimų populiarumo rekordą, rodo vidinė „WordPress“ statistika. Papildinys tapo toks pastebimas, kad jo vardas sukūrė savo reputaciją.

„WordPress“ suteikia galimybę lengvai patekti į skaitmeninį pasaulį, suteikia daugybę naudingų papildomų įrankių ir praktiškai neturi jokių pradinių investicijų.

WP daugiausia aptarnauja mažas ir vidutines svetaines, nors ji jau įrodė, kad gali dirbti su įmonių projektais. Pramonės gigantai, tokie kaip „Mercedes-Benz“, „Sony“ ir „Mozilla“, demonstruoja plačias interneto kūrimo galimybes ir padidina „WordPress“ populiarumą.

Metų paieškos

Dirbdami internetinėje aplinkoje įmonės susiduria su įvairiais iššūkiais:

Žiniasklaidai reikalinga platforma, galinti valdyti didelius srautus.

Socialinių tinklų svetainės turėtų nustebinti savo vartotojus įdomiomis funkcijomis.

Portfelis turėtų būti vizualiai stulbinantis, naudojant aukštos raiškos vaizdus ir vaizdo įrašus.

„WP“ siūlo visų šių problemų sprendimą. Tai pakelia jį į „minios mėgstamiausio“ statusą.

Interneto svetainių kūrimas su WordPress MB „Matotai”