Svetainės kūrimas. Kokia svetainė Jums reikalinga?

Svetainės kūrimas verslui būtinas, tai Jūsų verslo vizitinė kortelė.

Jeigu jums reikia tik papasakoti apie savo įmonę, parodyti savo produkcijos ar paslaugų nuotraukas, paskelbti paslaugų, produktų sąrašą ir jų kainas, tuomet vizitinės kortelės interneto svetainė jums tikrai tiks.

Svetainės kūrimas

Maža, ne daugiau 5 puslapių svetainė su paprastomis funkcijomis ir tikrai prieinama kaina. 

Tokią svetainę galite susikurti nemokamoje WordPress TVS valdymo sistemoje arba taupant laiką tai patikėti profesionalams.

Pakalbėkime, kodėl svetainė – vizitinė kortelė reikalinga šiuolaikiniam verslininkui. 

Visi suprantame ir esame laikę savo rankose įprastas popierines vizitines korteles, tačiau tobulėjant interneto technologijoms jų nebeužtenka. 

Jei norite visapusiškai plėtoti save ar savo verslą, Jums bus reikalinga interneto svetainė.

Svetainė vizitinė kortelė internete veiks 24 valandas per parą, tai  informacinis šaltinis, tokios svetainės kūrimas ir plėtra nereikalauja didelių išlaidų.

Vienas iš svarbiausių svetainės vizitinė kortelė privalumų yra tai, kad svetainėje nereikia nuolat atnaujinti turinio. Tokios svetainės kūrimo tikslas yra pateikti informaciją, kuri gali keistis tik pasikeitus įmonės ar asmens kontaktiniams duomenims. 

Paprastos informacijos reikalingus koregavimus gali atlikti ir svetainės savininkas.

Tokią interneto svetainę galite sukurti be didesnių sunkumų ir tai atlikti galite nesikreipdami į specialistą. Savaime suprantama tokiu atveju prarasite daugiau laiko, jeigu nesate turėją reikalų su svetainių kūrimu.

Geriausia ir lengviausia svetainės platforma yra TVS. 

Ekonominiu požiūriu toks svetainės kūrimo kelio pasirinkimas yra pats tinkamiausias.

Techniniai reikalavimai nėra aukšti ir dauguma tokiose platformose įmontuotų, pridėtų modulių atitinka visus reikalavimus.

Visa tokios svetainės esmė, kaip rašėme aukščiau, yra supažindinti potencialius klientus su pagrindine asmens ar įmonės informacija ir kontaktais. 

Svetainės kūrimas

Tokioje svetainėje turėtų būti nurodyta, ką veikiate, kokias prekes ar paslaugas teikiate. Asmenims tai yra biografijos, profesijos ir veiklos srities aprašymas.

Vizitinės kortelės svetainė gali būti apie 5–20 puslapių. 

Toks pusapių skaičius susidaro dėl to, kad savininkas kiekvieną teikiamą prekę ar paslaugą aprašo naujame svetainės puslapyje. 

Vizitinės kortelės svetainės variklį galima pavadinti minimalių funkcijų buvimu, tai nėra joks forumas ar skelbimų lenta.

Tiktai informacija apie Jus arba Jūsų įmonės paslaugas ir produktus.

Kontaktai, kur Jus rasti, kaip susisiekti.

Pasidalinkite savo mintimis komentaruose 🙂