Interneto svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas, tai didžiulis verslas kuriame, didžiulė konkurencija. Bet kokia kompanija kuri siūlo savo paslaugas aiškins, kad ji geriausia šioje srityje.

Verslas ir konkurencija.

Kokia interneto svetainė geriausia?

Interneto svetainių kūrime tai dažnas klausimas.

Programuotojas sakys geriausia svetainė suprogramuota individualiai,  su švariu kodu.

Kiekviena įmonė ar paslaugų tiekėjas sakys kad jo sukurtos svetainės yra pačios tobuliausios ir geriausios. 

Ir tai normalu konkurencija – išgyvenimas. 

Kiekvieno atvejis kaip ir individualus gerai pagalvojus svetainę gali susikurti ir pats arba pasinaudoti servizais kuriuose viskas sukurta, belieka tik patalpinti reikiamą informaciją ir pirmyn.

Net ir aš rašydamas šį straipsnį galvoju apie save ir savo verslą. Darau SEO optimizaciją savo siūlomų paslaugų, kad Jūs skaitytumėte ir būtų įdomu ir dalintumėtės šiuo straipsniu, lankytumėt mano puslapį nes tai naudinga man ir kels mane ir mano svetainę paieškos sistemose į geresnes pozicijas. Mūsų Seo paslaugų kainos.

Kuriančių interneto svetaines be galo daug tai didžiulė, didžiulė rinka.  Interneto svetainiu yra milijardai ir tai nuostabu.  Taip pat rašančių seo straipsnius,  teikiančių paslaugas susijusias su seo optimizacija, nė kiek ne mažiau.

Visur konkurencija ir visiems reikia gyventi, uždirbti ir t.t…

Pavyzdžiui aš ir mano Matotai kompanija  pasirinkome turinio valdymo sistemą WordPress.  Naudojame kartais ir tvs Joomla, bet apsistojome ties WordPress.

Interneto svetainių kūrimas

Kodėl wordpress? 

Esu išbandęs ir daugiau turinio valdymo sistemų tokių kaip Joomla, elektroninės parduotuvės platforma PrestaShop, bet apsistojau ties wordpress ir jeigu reikia e-parduotuvės woocommerce papildiniu ir tai puikus pasirinkimas, neteko nusivilti.

Dirbant su užsienio rinka,  geriau rinktis shopify platformą.

Svarbiausia reikia suprasti, kad nėra svarbu su kokia sistema dirbi. Svarbu kokį rezultatą gaunam ir kiek iš to uždirbam pinigų.

WordPress turi be galo daug sekėjų sistema pastoviai atnaujinama, daug labai daug papildymų norint išplėsti jos galimybes.  Kartais gali prireikti ir programuotojų pagalbos, bet tai labai reti atvejai.  Su Worldpress  jūs savo svetainę sėkmingai galite susikurti ir patys.

YouTube tinkle pilna pamokų ir vaizdo įrašų, kaip tai galite padaryti.

Svetainę su TVS Worldpress,  galite susikurti per pusvalandį. 

Pasirinkite tinkamą hostingą,   kur talpinsite savo svetainę, pasirinkite domeno vardą tai svetainės adresas, užeikite į pasirinkto hostingo administracijos puslapį kur randasi valdymo paslaugų panelė. Toliau pasirinkite instaliuoti wordpress, atlikite tam tikrą veiksmų seką, kurie pasirodys ekrane ir volia svetainė jau pasaulineme tinkle.

Google tikrinamas svetainės įkėlimo greitis, plačiau čia.

Suprantu,  kad man tai labai paprasta.  Bet iš tiesų nėra ir nieko sudėtingo.  Reikia tik noro. 

Svarbiausias klausimas, kam jums reikalinga svetainė?

Ar tai bus kaip vizitinė kortelė? Ar tai tinklaraštis kur aprašysite savo veiklą? Gal siųlysite savo paslaugas?

Arba pardavinėsite sukurtus produktus, super būtų pajungti partnerių programą ir gauti kažkokį procentą nuo reklamos arba pardavimo.

Interneto svetainių kūrimas

interneto svetainės kūrimas, tai lengviausia ką galite padaryti.

Visa kita, kaip suras žmonės Jūsų svetainę, ar jiems tai bus patogu, naudinga …

Kokią problemą išspręs žmonės apsilankę jūsų svetainėje.  Kokia naudinga informacija juos pasieks?

Viskas Jūsų valioje, viskas pasiekema, reikia žinių kaip tai padaryti ir sėkmingai eiti pasirinkta kryptimi , pasirinkto tikslo link.

Yra du keliai.  Tai darai savarankiškai nemokamai, naudoji tik savo laiką.  Arba sumokėjęs pinigus, nusiperki mokymų kursą ir eini jau pramintu keliu.

Renkiesi tu.

Mūsų Facebook puslapis