Kaip telefone įdiegti Viber, pabandykime tai padaryti

Kaip telefone įdiegti Viber

Įvadas į Viber

Kaip telefone įdiegti Viber. Tiems, kurie dar nėra susipažinę, Viber yra plačiai naudojama žinučių siuntimo ir balso perdavimo per IP (VoIP) paslaugų programa. Gali kilti klausimas: kodėl man reikia „Viber”, jei jau turiu kitas žinučių siuntimo programas? Atsakymas paprastas – nes Viber funkcijų rinkinys leidžia jai išsiskirti iš kitų panašių programų.

Kaip telefone įdiegti Viber

Paprastai:

Norint įdiegti Viber programą savo telefone, sekite šiais žingsniais:

 1. Eikite į savo telefono programų parduotuvę. Android telefonuose tai yra „Google Play Parduotuvė”, o iPhone – „App Store”.
 2. Paieškos juostoje įveskite „Viber”.
 3. Raskite „Viber” programą ir paspauskite „Įdiegti” arba „Get”.
 4. Palaukite, kol programa bus atsisiųsta ir įdiegta.
 5. Kai programa bus įdiegta, paspauskite „Atidaryti” mygtuką arba ieškokite „Viber” programos savo telefono ekrane ir paspauskite ant jos.
 6. Kai programa bus atidaryta, ji paprašys įvesti savo telefono numerį. Įveskite savo telefono numerį ir laukite patvirtinimo kodo.
 7. Gavę patvirtinimo kodą, įveskite jį į programą.
 8. Sekite programos instrukcijas, kad baigtumėte įdiegimo procesą.

Tai yra bendri žingsniai, kaip įdiegti „Viber”. Jie gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo jūsų telefono modelio ir operacinės sistemos versijos.

Viber funkcijos

Su „Viber” galima nemokamai susirašinėti žinutėmis, skambinti balsu ir vaizdo skambučiais su bet kuriais „Viber” kontaktais, neatsižvelgiant į jų buvimo vietą. Ši programa taip pat garsėja puikia pokalbių kokybe, gausiais lipdukų paketais ir galutiniu šifravimu, užtikrinančiu, kad jūsų pokalbiai būtų privatūs ir saugūs.

Pasiruošimas Viber diegimui

Prieš pasineriant į diegimo procesą, svarbu įsitikinti, kad jūsų įrenginys yra paruoštas. Juk lygiai taip pat, kaip neišvykstate į kelionę neįsitikinę, kad jūsų automobilis yra geriausios būklės, neturėtumėte diegti programos nepatikrinę telefono suderinamumo.

Telefono suderinamumo tikrinimas

Pirmiausia turite įsitikinti, kad jūsų telefonas suderinamas su „Viber”. Programėlę galima naudoti „iOS”, „Android” ir „Windows Phone” įrenginiuose. Jei turite vieną iš šių operacinių sistemų ir pakankamai atminties vietos, galite naudotis.

Stabilaus interneto ryšio užtikrinimas

Toliau įsitikinkite, kad turite stabilų interneto ryšį. Kaip namo statybai reikia tvirtų pamatų, taip ir programėlei įdiegti reikia gero interneto ryšio. Be jo procesas gali nutrūkti arba atsirasti klaidų.

„Viber” diegimo žingsnis po žingsnio vadovas

Dabar pereikime prie žingsnis po žingsnio vadovo. Įsivaizduokite tai kaip kelionę, o šie žingsniai yra jūsų planas, kaip sėkmingai įdiegti „Viber” telefone.

„Viber” programėlės atsisiuntimas

Išmaniajame telefone eikite į savo įrenginio programėlių parduotuvę – „Android” vartotojams skirta „Google Play Store”, „iOS” vartotojams – „App Store”, o „Windows Phone” vartotojams – „Microsoft Store”. Ieškokite „Viber”, tada spustelėkite „Įdiegti” arba „Gauti”, kad atsisiųstumėte programą.

„Viber” programėlės diegimas

Atsisiuntus programėlę, diegimo procesas paprastai prasideda automatiškai. Jums tereikia ramiai sėdėti ir leisti prietaisui atlikti darbą. Laikykite tai nedidele pertrauka prieš kitą žingsnį.

Nustatymas Viber paskyrą

Įdiegus „Viber”, metas nustatyti paskyrą. Atidarykite programą ir vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus sukurkite paskyrą naudodami savo telefono numerį. Laikykite tai savo bilietu į gyvybingą „Viber” pasaulį, kupiną nesibaigiančių pokalbių ir smagių lipdukų.

Bendrųjų „Viber” problemų sprendimas

Kartais diegimo procesas gali būti ne toks sklandus kaip vasaros jūra. Čia aptarsime keletą dažniausiai pasitaikančių problemų ir nurodysime, kaip jas pašalinti.

Įdiegimo klaidos

Jei diegimo metu susiduriate su klaida, pirmiausia pabandykite iš naujo paleisti įrenginį. Tai tarsi greitas atnaujinimas, kuris gali ištaisyti daugelį nedidelių trikdžių. Jei problema išlieka, patikrinkite interneto ryšį ir atminties vietą ir pabandykite iš naujo įdiegti programą.

Sujungimo problemos

Susiduriate su pranešimų siuntimo ar skambinimo problemomis? Patikrinkite interneto ryšį. Jei problema tęsiasi, galbūt verta pašalinti ir iš naujo įdiegti programėlę. Taip, tai gali būti taip paprasta, kaip išjungti ir vėl įjungti jungiklį!

Pagerinti „Viber” patirtį

Norėdami visapusiškai išnaudoti „Viber” privalumus, panagrinėkime keletą funkcijų, kurios galėtų pagerinti jūsų naudotojo patirtį.

Viber lipdukai ir emodžiai

Įtraukę į pokalbius lipdukus ir veidukus, pokalbius galite paversti įdomesniais ir linksmesniais. Įsivaizduokite juos kaip virtualias išraiškas, suteikiančias tekstams spalvų ir emocijų.

„Viber Out” – tarptautinių skambučių atlikimas

Kainos ir naudojimas

Naudodamiesi „Viber Out” galite skambinti ne „Viber” vartotojams ir fiksuotojo ryšio telefonams visame pasaulyje mažais tarifais. Tai tarsi tarptautinė pokalbių kortelė jūsų telefone!

Išvada

Įdiegus „Viber” telefone atsiveria sklandaus bendravimo su draugais ir šeimos nariais pasaulis, nesvarbu, kur jie bebūtų. Ji paprasta, patogi naudoti ir turi daugybę funkcijų, kurios pagerina jūsų žinučių siuntimo ir skambinimo patirtį. Taigi, kam laukti? Pasinerkite ir pradėkite „Viber” kelionę jau šiandien!

Kaip telefone įdiegti Viber

FAQs

 1. Ar „Viber” naudojimas yra nemokamas?
  Taip, „Viber” galima naudotis nemokamai, kad galėtumėte rašyti žinutes ir skambinti kitiems „Viber” naudotojams. Tačiau „Viber Out” skambučiai ne „Viber” naudotojams arba fiksuotojo ryšio telefonams yra mokami.
 2. Ar galiu naudoti „Viber” keliuose įrenginiuose?
  Taip, „Viber” galite naudoti keliuose įrenginiuose. Tačiau kiekviename įrenginyje turite įdiegti programą ir patvirtinti savo paskyrą.
 3. Ką daryti, jei diegimo metu susidursiu su problemomis?
  Jei diegimo metu susiduriate su problemomis, galite pabandyti iš naujo paleisti įrenginį, patikrinti interneto ryšį ir iš naujo įdiegti programėlę.
 4. Ar „Viber” yra saugi?
  Taip, „Viber” naudoja galutinį šifravimą, kad užtikrintų jūsų pokalbių privatumą ir saugumą.
 5. Kaip galiu pagerinti savo „Viber” patirtį?
  Galite pagerinti savo „Viber” patirtį išbandydami tokias funkcijas kaip lipdukai, veidukai ir „Viber Out” tarptautiniams skambučiams.